Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Листопад » 28 » Семінар учителів трудового навчання та образотворчого мистецтва у Баландинській школі
17:26
Семінар учителів трудового навчання та образотворчого мистецтва у Баландинській школі
23 листопада 2012 року в Баландинській загальноосвітній школі відбулася зустріч вчителів образотворчого мистецтва, які працювали над проблемою семінару: «Роль інтерактивних методів у створенні творчої атмосфери на уроках образотворчого мистецтва». З досвіду роботи виступили Безпала К.А. (Михайлівська ЗОШ), Шкода Т.М. (Телепинська ЗОШ), Рябошапка Л.А. (Тимошівська ЗОШ). На високому методичному рівні пройшов урок образотворчого мистецтва в 6 класі на тему: «Обумовлений і локальний колір. Паперопластика. Виготовлення червоненької квіточки», який провела Величко Ю.М. Активну участь в обговоренні уроку взяли такі вчителі: Волошина Н.П., керівник м/о, Мозгова Л.В., вчитель Косарської ЗОШ.
Відбувся також семінар вчителів трудового навчання на тему «Інформаційні технології в трудовому навчанні».
В роботі семінару взяли участь вчителі трудового навчання шкіл району. Учасники семінару відвідали відкритий урок у 11 класі учителя трудового навчання даної школи – Комірного С.А. Досвідом роботи поділилась з колегами вчитель Михайлівської ЗОШ Шевчук Л.І.. Керівник гуртків станції юних техніків Хоменко О.І. провела майстер-клас по виготовленню виробів з паперу. Нею були підготовлені технологічні та методичні рекомендації для вчителів, які мають допомогти їм зорієнтуватися у формах і методах роботи під час проведення сучасного уроку з трудового навчання.
Члени методичного об’єднання обговорили проблеми, що виникають під час викладання трудового навчання, технології та креслення.
Переглядів: 485 | Додав: kamrmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]