Вітаю Вас, Гість
Загальноосвітні навчальні заклади Кам'янського району
 

Заклад

Директор

Адреса

Телефон, e-mail, сайт

Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
Кам’янської районної ради Черкаської області

Бондаренко

Лариса Іванівна

20801 м.Кам'янка,
вул.Героїв Майдану, 18а
60754
Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2
з поглибленим вивченням окремих предметів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Ємець
Людмила Іванівна
20800 м.Кам'янка,
вул.Героїв Майдану, 55
61570
Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3
Кам’янської районної ради Черкаської області
Гончарик
Олександр Григорович
20800 м.Кам'янка,
вул.Декабристів, 68
62111
 
Кам’янський еколого-економічний ліцей
Кам’янської районної ради Черкаської області
Чумаченко
Олег Анатолійович
20800 м Камянка
вул.Героїв Майдану, 53
61707
Баландинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Гавриленко
Олег Іванович
20843 Черкаська область,
Кам'янський район,
с Баландине,
вул.Шевченка, 54
96240
Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області

Парій

Наталія Василівна

20841 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Вербівка,
вул.Центральна, 17
99640
Грушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Толкач
Микола Григорович
20810 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Грушківка,
вул.Леніна, 98
99240
Жаботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Комісаров
Володимир Іванович
20822 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Жаботин,
вул.Шкільна, 8
97089
Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Легенька
Наталія Антонівна
20813 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Косарі,
вул.Перемоги, 7
97955 
Лебедівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Запісочна
Людмила Володимирівна
20840 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Лебедівка,
вул.Чайковського, 4.
93740
Лузанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Махно
Іван Васильович
20830 Черкаська область,
Кам'янський район,
с. Лузанівка,
вул.Комсомольська, 1
96640
Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Острик
Анатолій Миколайович
20825 Черкаська область,
Кам'янський район,
с. Михайлівка,
вул.Леніна 29
Радиванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Кривенко
Лариса Миколаївна
20832 Черкаська область,
Кам'янський район,
с. Радиванівка,
вул.Леніна, 1
95640
Райгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Удод
Ірина Володимирівна
20824 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Райгород,
вул.Шевченка 24
94274
Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Харченко
Людмила Іванівна
20811 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Ребедайлівка
вул.Кам'янська, 17
93440
Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Поліщук
Іван Романович
20812 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Ревівка
вул.Воронкова, 23
93236
Телепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Коротич
Ольга Іванівна
20842 Черкаська область,
Кам'янський район,
с. Телепино,
вул.Центральна, 24
95218
Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області
Погорілий
Юрій Андрійович
20815 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Тимошівка,
вул.Героїв Майдану, 13
92240
Юрчиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Кам’янської районної ради Черкаської області

Касян

Марина Олександрівна

20814 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Юрчиха
вул.Петровського, 75
98012
Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Черкаської обласної ради
Могилей
Василь Степанович
20825 Черкаська область,
Кам'янський район,
с.Михайлівка,
вул. Шевченка, 121
98473