Районний методичний кабінет м.Кам'янка - Психологічна служба
Вітаю Вас, Гість
Практичні психологи

Гудзенко Валентина Іванівна - Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Шаблій Ольга Миколаївна - Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, 

Кам’янський еколого-економічний ліцей

Завізіон Алла Миколаївна - Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2

з поглибленим вивченням окремих предметів

Лазуренко Світлана Василівна - Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Чудна Людмила Андріївна - Жаботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Котюк Ірина Василівна - Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3, 

Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Воропай Анжела Олександрівна - Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Кучеренко Яна Олегівна - Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Матюха Олександра Семенівна - Телепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Шамрай Руслана Миколаївна - Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

 
Соціальні педагоги
 
Шкворець Людмила Дмитрівна - Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Зайцева Оксана МиколаївнаКам’янська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2

з поглибленим вивченням окремих предметів

Гавриленко Людмила Михайлівна - Баландинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сидоренко Лариса Іванівна - Грушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Чудна Людмила Андріївна - Жаботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Солошенко Ніна Павлівна - Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Ульянич Марія  Миколаївна  - Лебедівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Мусієнко Тетяна Федорівна - Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Зайченко Людмила Олегівна - Райгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Воропай Анжела Олександрівна - Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Івахненко Валентина Олексіївна - Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сердюк Тетяна Юріївна - Телепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Лазуренко Світлана Василівна - Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Скорик Ярослав Миколайович - Кам’янський еколого-економічний ліцей

Пазенко Наталія Миколаївна - Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 

Перелік документів для скачування

 

МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Перелік документів для скачування