Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 18 » Районний семінар учителів музичного мистецтва на базі Грушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
20:50
Районний семінар учителів музичного мистецтва на базі Грушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
14 березня 2014 року відбувся районний семінар учителів музичного мистецтва на базі Грушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на тему: «Розвиток музично-творчих здібностей учнів на уроках музичного мистецтва». Учасники семінару відвідали урок музичного мистецтва з теми: «Українські веснянки» в 4 класі (вчитель Скляренко В.В.), на якому всі поринули у світ весни, краси і творчості. Учні розвивали навички сольфеджування та показали гарні знання з біографії та творчості видатного композитора П.І. Чайковського. 

В обговоренні уроків поряд із досвідченими вчителями взяли участь і молоді спеціалісти.

Після перегляду виховного заходу «Музичний вінок Кобзареві», який підготувала Сидоренко Л.І. (вчитель музичного мистецтва та педагог-організатор), було проаналізовано шкільний етап огляду-конкурсу «Грайлива веселка» (Галата І.П., методист РМК). Досвідом роботи з підготовки учнів до даного конкурсу поділилися Коваль І.О. (Тимошівська ЗОШ) та Мозгова Л.В. (Косарська ЗОШ). Дані питання викликали жваве обговорення присутніми вчителями і були вироблені рекомендації.


Переглядів: 347 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]