Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Жовтень » 25 » Виставка «Інноватика в сучасній освіті».
17:50
Виставка «Інноватика в сучасній освіті».
22 жовтня 2013 р. об 11:00 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося урочисте відкриття V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».
На виставці були представлені матеріали із 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 усіх регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції. Зокрема:
На 109 науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах, презентаціях відбулося обговорення нагальних проблем подальшого реформування галузі освіти, удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.
Національна виставка «Інноватика в сучасній освіті» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні.
У рамках виставки було проведене нагородження дипломами П’ятої національної виставки «Інноватика в сучасній освіті». За активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій від нашого району були нагороджені:
- районний методичний кабінет відділу освіти;
- дошкільний навчальний заклад №3 «Ізумруд» м. Кам’янки;
- дошкільний навчальний заклад №4 «Сонечко» м. Кам’янки;
- Кам’янський еколого-економічний ліцей;
- Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
- Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст.№2.
Переглядів: 232 | Додав: rimar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]