Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 16 » "Урок від А до Я" - тема засідання чергового засідання Школи молодого учителя
15:59
"Урок від А до Я" - тема засідання чергового засідання Школи молодого учителя
Школа молодого вчителя» – елемент методичної системи, є складовою частиною системи підвищення кваліфікації педагогів і об’єднує молодих фахівців, які мають стаж до 3 років.
Згідно плану роботи районного методичного кабінету 16 березня відбулося засідання Школи молодого вчителя на тему «Урок від А до Я».
Метою засідання було опрацювання основних ознак сучасного року як основної форми організації навчання, розвиток професійної компетентності молодих вчителів, формування та стимулювання потреби в безперервній освіті та самоосвіті.
Воронова Ольга Володимирівна, завідуюча РМК, визначила основні напрямки роботи заняття: підготовчий, теоретичний та практично-аналітичний модулі.
Щоб допомогти молодим спеціалістам зорієнтуватися в основних питаннях підготовки та проведення сучасних уроків, методист РМК Олексенко Н.Р. представила теоретичну частину модуля.
У рамках роботи Школи молодого учителя молоді педагоги відвідали урок географії у 6 класі, проведений учителем - методистом Кам’янської ЗОШ №1 Рахманіною Тамарою Пантелеївною по темі «Болота». Її урок відзначився використанням різноманітних форм і методів навчання.
Даний захід був спрямований на формування педагогічної майстерності молодих вчителів. Кожен з присутніх поповнив свій досвід цікавими і важливими методами та прийомами, які необхідні для сучасного вчителя, щоб перетворити сучасний урок у спільну творчість учителя й учнів.
, , ,
Переглядів: 170 | Додав: kamrmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]