Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 2 » Творча спадщина О.Захаренка в контексті гуманної педагогіки
12:54
Творча спадщина О.Захаренка в контексті гуманної педагогіки
Традиційно в січні педагогічна громадськість Кам’янщини збирається, щоб перегорнути ще одну сторінку безцінної спадщини Мудрого учителя - Олександра Захаренка. Саме тому 28 січня 2015 року у Кам’янській загальноосвітній школі №3 відбувся семінар директорів на тему: «Творча спадщина О.Захаренка в контексті гуманної педагогіки».
З вітальним словом до учасників семінару звернулись учні та вчителі школи. Ліричний настрій присутнім створив виступ камерного оркестру Кам’янського історико-культурного заповідника, який виконав улюблені твори родини Захаренків.
Директор школи О.Г. Гончарик виступив з питанням «О.А. Захаренко про стиль роботи директора школи як важливий аспект формування професійної майстерності вчителів»
Виступаючі директори Косарської ЗОШ Легенька Н.А. та Ребедайлівської ЗОШ Харченко Л.І. висловлювали своє бачення ідей Олександра Захаренка, які є джерелом педагогічної майстерності для учителів району. Завідуюча районним методичним кабінетом Воронова О.В. наголосила на необхідності більш глибокого вивчення авторської педагогіки нашого мудрого земляка, бо ті думки та поради, що залишив нам у спадок Олександр Антонович, не втрачають своєї актуальності і в наш час.
Під час семінару присутні мали змогу відвідати шкільний музей, познайомитись із сторінками біографії О.А.Захаренка, а також обмінятись досвідом щодо впровадження ідей педагога.
Переглядів: 224 | Додав: kamrmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]