Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 25 » Спільний семінар учителів початкової ланки та іноземної мови
10:42
Спільний семінар учителів початкової ланки та іноземної мови
У сучасних умовах англійська мова розглядається як засіб спілкування і залучення до культури іншого народу. Особлива увага приділяється навчанню англійської мови школярів у початкових класах, бо в дитинстві схильність до вивчення мов набагато більша.
Саме тому було вирішено провести спільний семінар учителів іноземної мови та вчителів початкових класів, який відбувся 19 лютого на базі Кам’янської ЗОШ №1.
Слід зазначити, що для молодших школярів важко зосередитися на незрозумілому складному матеріалі. Їхня увага характеризується невеликим об’ємом, малою стійкістю.
Учитель 1 класу Тинда І.Ф. провела відкритий урок навчання грамоти, де продемонструвала присутнім які форми і методи роботи доцільно використовувати на уроках. Адже, не секрет, що вчителі іноземної мови відчувають утруднення у роботі з молодшими школярами. За результатами анкетування таку проблему мають 39, 1% опитаних учителів.
Логічним продовженням роботи семінару став урок англійської мови з теми «Кольори. Іграшки», проведений у цьому ж класі вчителями Галатою Л.В. та Волошин В.А. Основним підхідом до вивчення іноземної мови у першому класі є комунікативно-ігровий метод навчання. Він забезпечує дійове, зорієнтоване на особистість навчання іншомовного спілкування. Діти вивчають мову в процесі зацікавленого спілкування та взаємодії з різноманітними персонажами: вчителем, ляльками, героями казок. Крім того на обох уроках доцільно було використано можливості комп’ютерної техніки.
На завершення роботи семінару вчитель інформатики Олефіренко Н.М. розповіла про можливості використання сучасних інформаційно-комунікаційних засобів навчання на уроках іноземної мови.
З матеріалами семінару детальніше можна ознайомитись за посиланням My WebPage
Переглядів: 194 | Додав: kamrmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]