Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 17 » Шляхи формування творчих здібностей учнів у процесі вивчення української мови і літератури
12:50
Шляхи формування творчих здібностей учнів у процесі вивчення української мови і літератури

«Розвиток здібностей учня як передумова формування його креативної компетентності» - тема районного семінару вчителів української мови і літератури, який проходив 15 листопада 2017 року у Кам’янській  загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів. 
     Урок української мови в 9 класі «Узагальнення і систематизація вивченого з теми «Складносурядне речення»» (учитель Романенко Ольга Анатоліївна) є свідченням методично вмотивованого підпорядкування дидактичного матеріалу виховній меті.  Урок побудовано на засадах розвиваючого навчання, що сприяє розвитку в школярів мисленнєвих операцій: умінь аналізу, синтезу, порівняння, узагальнення, систематизації, визначення причинно-наслідкових зв’язків. 
Потапенко Людмила Петрівна на уроці української літератури у 6 класі  «В.Винниченко. «Федько-халамидник». Образ Федька. Щедрість головного героя на добро», розвиваючи творчі здібності учнів шляхом активізації асоціативного мислення, створила сприятливі  умови для формування креативного мислення шестикласників. 
Майстер-клас: «Демонстрація прийомів на етапі мотивації вивчення нового матеріалу» (учитель Кунцевич Оксана Іванівна) переконливо довів, що лише творчий, креативний учитель має здатен формувати, творчу, емоційно-цілісну особистість. 
Юрченко Н.В., методист районного методичного кабінету, зосередила увагу колег на питанні «Розвиток обдарованості учнів шляхом залучення до участі у предметних олімпіадах та Конкурсах». 
Детальнішу інформацію можна отримати за адресою http://slovopus.blogspot.com

 

Переглядів: 59 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]