Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Листопад » 29 » Семінар учителів інформатики та географії у Михайлівці
13:44
Семінар учителів інформатики та географії у Михайлівці
Мультимедійні технології – один з перспективних напрямів інформатизації навчального процесу. Вони інтегрують у собі потужні розподілені освітні ресурси, що здатні забезпечити середовище для формування та розвитку ключових компетентностей, до яких в першу чергу відносяться інформаційна й комунікативна.
Не менш важливим є й те, що інтерактивні технології на основі мультимедіа дозволяють розв’язати проблему «провінціоналізму» сільської школи.
Саме ці питання викликали жваве обговорення серед учителів інформатики району, які зібралися 28 листопада на базі Михайлівської школи на семінар «Реалізація міжпредметних зв’язків при вивченні інформатики у загальноосвітній школі».
Учитель Острик А.М. провів відкритий урок у 10 класі по темі «Особливості роботи з графічними об’єктами під час створення комп’ютерних публікацій», де учні продемонстрували своє вміння створювати інформаційний буклет про свій навчальний заклад.
Про те, що засобами інформатики можна підвищити інтерес до вивчення суміжних наук говорили Дмитренко О.В. (Райгородська школа), Гвоздик Н.П. (Ревівська школа), Кривенко М.М. (Радиванівська школа).
Голова методоб’єднання Олефіренко Н.М. поділилась досвідом підготовки уроків та створення навчальних учнівських проектів із використанням мультимедійних презентацій.
Методист РМК Олексенко Н.Р. проаналізувала результати участі навчальних закладів у Інтернет-олімпіаді з інформатики та ознайомила з процедурою проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформатики та ІКТ у 2012 році.
Вчителі географії працювали над питанням "Підвищення якості шкільної природничої освіти".
В рамках семінару учитель Лівецький А.А. на високому науково-методичному рівна провів відкритий урок у 6 класі на тему "Землетруси. Вулкани. Гейзери, джерела" з використанням мультимедійного обладнання.
У дискусії щодо шляхів покращення шкільної природничої освіти активну брали участь учителі Махно І.В. (Кам’янська ЗОШ №2), Кобзар С.Є. (Косарська школа).
Методист РМК Воронова О.В. підсумувала виступи, та провела анкетуваня вчителів з означеного питання.
Переглядів: 332 | Додав: kamrmk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]