Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 28 » Про підсумки олімпіади з іноземної мови
17:07
Про підсумки олімпіади з іноземної мови

26 листопада було проведено ІІ етап всеукраїнської олімпіади з іноземної мови (англійська та німецька). У випробуваннях взяли участь 23 учні 8-11 класів із 8 навчальних закладів району (Кам’янські №1,2, Грушківська, Косарська, Лузанівська, Михайлівська, Телепинська загальноосвітні школи та еколого-економічний ліцей).

Призові місця з англійської мови вибороли:

І місце: Чапенко Анастасія, учениця 11 класу Кам’янської ЗОСШ№2, вчитель Гончарова С.Г.;

Будяк Радміла, учениця 10 класу Кам’янської ЗОСШ№2, вчитель Макогін Н.М.;

Ємець Ольга, учениця 9 класу Кам’янської ЗОШ№1, вчитель Волошин В.А.

Мельничак Олексій, учень 8 класу Кам’янської ЗОШ№1, вчитель Галата Л.В.;

Кивгила Олександр, учень 8 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, вчитель Макогін Г.О.

ІІ місце: Горбенко Анна,  учениця 11 класу Кам’янської ЗОШ№1, вчитель Волошин В.А.;

Кулинченко Петро, учень 11 класу Кам’янської ЗОШ№1, вчитель Миколенко Р.В.;

Корпачова Світлана, Ревенко Ольга, учениці 10 класу Кам’янської ЗОШ№1, вчитель Галата Л.В.;

Соболь Анна, учениця 9 класу Кам’янської ЗОШ№1, вчитель Волошин В.А.;

Кондратьєва Світлана, Аль-Хамада Амна, учениці 8 класу Кам’янської ЗОСШ№2, вчитель Чучко Л.М.

ІІІ місце: Торгало Анна, учениця 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, вчитель Макогін Г.О.;

Черкашенко Наталія, учениця 11 класу Косарської ЗОШ, вчитель Лебідь Н.О.;

Мельник Маргарита, учениця 11 класу Лузанівської ЗОШ, вчитель Римар І.М.;

Бухтій Олександр , учень  10 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, вчитель Макогін Г.О.;

Василенко Катерина, Стащук Юлія, учениці 10 класу Кам’янської ЗОСШ№2, вчитель МакогінН.М.;

Гончар Анастасія, учениця 9 класу Михайлівської ЗОШ, вчитель Безпала К.А.;

Дерев’янко Станіслав учень  9 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею, вчитель Макогін Г.О.;

Журба Роман, учень 8 класу Грушківської ЗОШ, вчитель Субочева Н.С.

З німецької мови:

І місце: Чернега Софія, учениця 9 класу Кам’янської ЗОШ№1, вчитель Петрова А.Л.;

   Будяк Радміла, учениця 10 класу Кам’янської ЗОСШ№2, вчитель Онопа І.О.;

ІІ місце: Степаненко Юлія, учениця 11 класу Кам’янської ЗОШ№1, вчитель Петрова А.Л.

 

Переглядів: 60 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]