Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Апробація тестів
16:56
Апробація тестів
9 жовтня 2014 році в Кам’янській загальноосвітній школі № 1 відбувся навчальний семінар з проблеми підготовки до проведення апробації тестових завдань всеукраїнських і міжнародних моніторингових досліджень із використанням комп’ютерних технологій. У семінарі взяли участь методист лабораторії-центру моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Черкаського ОІПОПП Бондаренко Олена Андріївна, методист відділу освіти Кіян Н.К., директори загальноосвітніх шкіл, вчителі інформатики.
Учасників семінару ознайомлено з новими підходами до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, методикою проведення апробації тестових завдань із використанням ІКТ.
Методист лабораторії-центру моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Черкаського ОІПОПП Бондаренко О. А. повідомила, що з 13 до 17 жовтня 2014 року у режимі он-лайн проходитиме апробація тестових завдань із української, російської, англійської, німецької, французької мов, математики, історії України, хімії, географії, фізики.
Кіян Н.К. повідомила, що в районі 14 - 15 жовтня проходитиме апробація тестових завдань з хімії та історії України. Першими учасниками апробації у Кам’янському районі стануть учні 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів: Кам’янських № 1, 2, , Косарської, Михайлівської, Жаботянської, Райгородської.загальноосвітніх шкіл та еколого-економічного ліцею Надалі такою формою роботи будуть охоплені інші загальноосвітні навчальні заклади району.
Переглядів: 311 | Додав: kamrmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]